Podziękowanie dla uczniów ZST w Jaśle od Marszałka Sejmu RP

Grafika promocyjna konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”

W kwietniu br. dobiegła końca IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”, organizowanego corocznie pod patronatem Marszałka Sejmu RP. Jego ideą jest scalanie przeszłości z teraźniejszością, utrwalanie wśród młodych ludzi pamięci o ofiarach zbrodni katyńskiej.

Jak co roku nasza szkoła brała udział w tym konkursie. Prace plastyczne oraz wiersze przygotowali uczniowie klas: 3Tc – Angelika Szewc i Igor Kuś, 1Te – Kinga Smalara, Franciszek Nosal, 2Tc – Michał Adamik, Dorian Banat, Xawier Bujak, Patryk Czech, Radosław Gajda, 4PTc – Jakub Gadzała, Wiktor Mikołajenko, Szymon Skałba. Pod rozstrzygnięciu konkursu, pod koniec maja wszyscy uczestnicy otrzymali specjalne listy z podziękowaniem od Marszałka Sejmu RP, pani Elżbiety Witek.

Monika Nowak, Jadwiga Świątek

Skip to content