XXXII Turniej Wiedzy o Jaśle rozstrzygnięty – ZST górą!

Uczniowie ZST w Jaśle uczestniczący w XXXII Turnieju Wiedzy o Jaśle na tle baneru

14 czerwca 2023 r. w Generatorze Nauki GEN w Jaśle przy ul. Koralewskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym w XXXII Turnieju Wiedzy o Jaśle zorganizowanym przez SMJiRJ oraz MDK w Jaśle. Tematem konkursu była 80. rocznica Akcji „Pensjonat” i Akcji „Gamrat”.

Patronat objęli: Burmistrz Miasta Jasła, Starosta Jasielski, Prezes Zarządu Orion Engineered Carbons Sp. z.o.o. w Jaśle a także TVJ Jasło i Telewizja Obiektyw .

W turnieju najwięcej nagród spośród szkół ponadpodstawowych zdobyli uczniowie naszej szkoły, wyróżnieni w kategoriach: praca plastyczna, prezentacja multimedialna, praca opisowa historyczno – literacka z wykorzystaniem fotografii archiwalnych:

Paweł Data- 1 Tb

Tomasz Orlef – 1 Td

Wojciech Kita – 2 Td

Mikołaj Salamon – 3 Td

Eryk Borkowski – 3 Ta

Nagrodzonym gratujemy i cieszymy się, że historia Ojczyzny i naszego regionu wzbudza zainteresowanie młodych ludzi.

Monika Nowak , Jadwiga Świątek

Skip to content