II miejsce Mateusza Łaski w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Cudowny świat skrzydlatych istot”

Wręczenie nagrody Mateuszowi przez Starostę Jasielskiego i Dyrektor MDK w Jaśle

Świetne zdjęcie Turkucia podjadka, wykonane z bardzo bliskiej odległości, zapewniło reprezentantowi naszej szkoły II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Cudowny świat skrzydlatych istot”.

Autorem nagrodzonej fotografii jest Mateusz Łaski – uczeń kl. 1 Te, który po raz drugi w tym roku został laureatem konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Podczas uroczystej gali finałowej w dniu 15 listopada 2022 r. Mateusz odebrał dwie nagrody z rąk pani Grażyny Leńczuk – Dyrektor MDK w Jaśle oraz pana Adama Pawlusia – Starosty Jasielskiego. Pierwszą, za II miejsce w ww. konkursie, a drugą za zwycięstwo w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Świat motyli”. Gratulujemy!

Maria Jachym

Skip to content