XXI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

Certyfikat - XX Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół dla ZST w Jaśle

Od września 2023 r. uczniowie naszej szkoły biorą udział w XXI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, a przy okazji doskonalą znajomość słownictwa z języka niemieckiego i angielskiego za pomocą aplikacji do nauki słówek Insta.Ling.

Insta.Ling jest systemem:

  • do nauki nowych słówek
  • do utrwalania słówek
  • do kontroli systematyczności pracy ucznia
  • do śledzenia postępów ucznia.

Program polega na tym, że nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Ponadto nauczyciel ma dostęp do raportu systematyczności, który pokazuje, którego dnia dany uczeń pracował. Uczniowie mają możliwość bezpłatnej nauki, uczą się poprzez quizy, poprawiają swój poziom przyswajania słówek oraz zwiększa się ich pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

W ubiegłym semestrze nasza szkoła już po raz kolejny otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu.

Więcej informacji o Programie można uzyskać na stronie www.instaling.pl

Iwona Wiśniewska, nauczyciele języków obcych w ZST

Skip to content