Uczniowie ZST na Targach Pracy w Krośnie

Sala ze stoiskami wystawienniczymi

17 marca 2023 r. w Kampusie Techniczno – Sportowym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbyły się X Targi Pracy oraz Akademicki Dzień Nauki.


Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, są okazją do rozmowy z ekspertami i specjalistami rynku pracy, do spotkania wielu pracodawców zarówno lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży oraz zapoznania się z ich ofertami.
Udział w tegorocznych targach wzięli uczniowie klas 4 GTa, 4 GTb, 4 GTc i 4 GTd oraz klas 3 Em i 3 Sa wraz z opiekunami p. A. Przywarą – Szumiec, A. Barzykiem, R. Kosińskim i U. Oleszkowicz.
Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach tematycznych w ramach trwających Targów oraz odbywającego się równolegle Akademickiego Dnia Nauki, a także zapoznać się z licznymi, ciekawymi prezentacjami Studenckich Kół Naukowych.

Urszula Oleszkowicz

Skip to content