Maturzyści na Targach Edukacyjnych i Targach Pracy w Rzeszowie

Stoisko wystawiennicze firmy na Targach Pracy

2 marca 2023 r. maturzyści z klas 4 GTa, 4 GTb, 4 GTc i 4 GTd wraz z opiekunami p. Agnieszką Przywarą – Szumiec, p. Romanem Kosińskim, p. Andrzejem Barzykiem i p. Urszulą Oleszkowicz uczestniczyli w XVII Targach Edukacyjnych Edu Salon oraz towarzyszących im XVI Europejskich Targach Pracy WorkExpo w rzeszowskiej Hali Podpromie.

Uczniowie mogli poznać ofertę edukacyjną publicznych i prywatnych szkół wyższych z wielu miast Polski, a także mieli możliwość kontaktu z firmami z różnych branż i przedstawicielami pracodawców, zapoznania się z aktualnymi ofertami zatrudnienia i sytuacją na rynku pracy.

Wydarzenia jakimi są Targi Edukacyjne oraz Targi Pracy mogą okazać się pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej.

Urszula Oleszkowicz

Skip to content