Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

Drużyna ZST w Jaśle, opiekun drużyny pani Marzena Olbrot, przedstawicielka organizatora

W dniu 2 marca 2023 r. w auli Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusz Rejtana w Rzeszowie odbył się zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej. Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”.

Naszą szkołę w zmaganiach reprezentowali Marlena Nowak oraz Mikołaj Salamon. Marlenie i Mikołajowi gratulujemy posiadanej wiedzy!

Marzena Olbrot

Skip to content