Certyfikat XXI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół

Certyfikat XXI Edycji Programu Insta.Ling dla szkół

W I semestrze roku szkolnego 2023/2024 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Insta.Ling jest stroną internetową do nauki słówek z języka angielskiego i niemieckiego. Cały program opiera się na systematyczności zarówno nauczyciela, który na bieżąco zobowiązany jest przydzielać uczniom słówka do nauki, jak i uczniów, którzy muszą regularnie i systematycznie pracować w programie, poprzez codzienne powtarzanie słówek.

Nasza szkoła już po raz kolejny otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu i zachęcamy do udziału w XXII edycji programu, która aktualnie trwa. Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie www.instaling.pl

Iwona Wiśniewska, nauczyciele języków obcych

Skip to content