Bóg się rodzi…

Tablica z napisem "Maleńka miłość w żłobie leży" oraz szopką, z przodu choinka

Boże Narodzenie  to w tradycji chrześcijańskiej święto upamiętniające narodziny Chrystusa. W tym czasie wracamy do wydarzeń, które rozegrały się ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Dla wielu jest to też czas refleksji nad własnym życiem i postępowaniem. 

Z tej okazji młodzież przygotowała występ artystyczny, w którym podkreślona został istota wspólnoty i miłości jaką ludzie winni sobie okazywać w okresie świątecznym, ale także w codziennym, szarym życiu. Nie zabrakło też życzeń, wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem.

Pan Dyrektor, złożył wszystkim pracownikom szkoły i uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Joanna Dybaś, Dorota Czajkowska-Kluszczyk, Agnieszka Pec, Agnieszka Munia, O. Jan Janus, Łukasz Książkiewicz, Paweł Wałczyk

Skip to content