W związku ze Światowym Dniem Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypadł na dzień 9 lutego 2021r., zapraszamy wszystkich uczniów Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia do wzięcia udziału w konkursie na grafikę komputerową oraz konkursie plastycznym.

Szczegóły w niniejszym regulaminie.

Prace należy przesłać do 15 marca 2021r. na adres e-mail biblioteki szkolnej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć w sekretariacie szkoły (prace plastyczne).

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 23 marca 2021r. 

Na najlepszych czekają nagrody!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle informuje, że istnieje możliwość składania do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd" Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym - finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

Interesujesz się pożarnictwem, działasz w OSP...

ten Turniej jest dla Ciebie.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w szkolnym etapie Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Zapisy do 02 marca.

Marzena Olbrot

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przypadł 11 lutego 2020 r., zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych (technikum oraz szkoły branżowej) do wzięcia udziału w poniższych konkursach:

> konkurs na grafikę komputerową,

> konkurs na prezentację multimedialną.

Dodatkowo wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą wziąć udział w konkursie plastycznym.

Szczegóły w niniejszym regulaminie.

15 lutego 2020r. reprezentacja piłkarzy ręcznych naszej szkoły w nagrodę za zdobycie piąty raz z rzędu Mistrzostwa Powiatu, wybrała się na mecz  EHF Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami PGE VIVE KielceFC PORTO Sofarma.

W tym roku szkolnym, dzięki pozyskaniu środków finansowych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, mogliśmy zakupić wiele nowych książek do naszej biblioteki szkolnej. W sumie pozyskaliśmy 606 woluminów.

Uczniowie ZST im. Bohaterów Września w Jaśle wśród laureatów i nagrodzonych!

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach organizowanych przez SMJiRJ oraz MDK w Jaśle. Konkurs historyczny dotyczył tematu: „Moja rodzina w okresie II wojny światowej we wspomnieniach i dokumentach archiwalnych’. Laureatami zostali Krystian Mamroł z kl. 1Gta – II miejsce i Tomasz Wilk z kl. 1Gtc – III miejsce. Wzruszające wspomnienia świadków trudnej przeszłości wzbogacone zostały licznymi zdjęciami, dokumentami. Prace konkursowe miały dużą wartość historyczną, co zostało docenione przez jury.