Zakończenie klas maturalnych

Tablica z cytatem

28 kwietnia 2023 r. nadszedł czas pożegnania kolejnych abiturientów naszej szkoły – świadectwa odebrali uczniowie klas czwartych.

W przemówieniach Pana Dyrektora Damiana Bartusia i przedstawiciela Samorządu Szkolnego, pojawiły się ciepłe słowa skierowane do maturzystów, życzenia powodzenia i sukcesów na egzaminach maturalnych. Wręczono nagrody uczniom klas czwartych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i dyplomy tym, którzy szczególnie wyróżnili się w życiu szkoły, m.in. w Honorowym Krwiodawstwie, esporcie, Szkolnym Chórze, grupie „Medialni ZST” oraz Szkolnym Klubie Górskim. Oprawę artystyczną spotkania zapewnił szkolny chór wspomagany przez uczniów klasy 4PTb.

Życzymy maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym oraz pięknego dorosłego życia.

Joanna Dybaś, Edyta Rutyna

Skip to content