Promocja Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle

Stoisko promocyjne ZST w Jaśle

W dniach od 17 do 21 kwietnia bieżącego roku w Zespole Szkół nr 3 odbywała się promocja szkół ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego, podczas której uczniowie klas ósmych mieli możliwość zapoznać się z ofertami kierunków kształcenia.

Równocześnie w ramach promocji, zamiast Pikniku Zawodowego, przez cały tydzień odbywały się Dni Otwarte Zespołu Szkół Technicznych im Bohaterów Września w Jaśle.

Licznie zgromadzona młodzież miała niepowtarzalną okazję odwiedzić mury szkoły, obejrzeć nowoczesne urządzenia wykorzystywane podczas zajęć praktycznych w Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1, porozmawiać z uczniami oraz zapoznać się z bogatą ofertą i bazą dydaktyczną naszej placówki. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole pozwoliła odwiedzającym podjąć decyzję dotyczącą kierunku dalszego kształcenia i rozwoju swoich zainteresowań technicznych.

Marzena Olbrot, Tomasz Sojka

Skip to content