Antoniański Dar Serca
Dodane przez grzegorz dnia 2018-06-12:

Dającym do myślenia spektaklem „Wolny? Zniewolony!” zakończyła się akcja Antoniański Dar Serca w Zespole Szkół Technicznych.

To krótka opowieść o przeciętnym nastolatku, który powoli i niepostrzeżenie stacza się w otchłań nałogów i kończy tragicznie, odrzucając wszelkie próby pomocy. To opowieść o tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń, trzeba tylko umieć i chcieć ją chwycić. Co niezwykłe, młodzież otrzymała jedynie ramowy scenariusz, który uzupełniła własnymi pomysłami, czynnie uczestniczyła również w reżyserii.


Treść rozszerzona

Dającym do myślenia spektaklem „Wolny? Zniewolony!” zakończyła się akcja Antoniański Dar Serca w Zespole Szkół Technicznych. To krótka opowieść o przeciętnym nastolatku, który powoli i niepostrzeżenie stacza się w otchłań nałogów i kończy tragicznie, odrzucając wszelkie próby pomocy. To opowieść o tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń, trzeba tylko umieć i chcieć ją chwycić. Co niezwykłe, młodzież otrzymała jedynie ramowy scenariusz, który uzupełniła własnymi pomysłami, czynnie uczestniczyła również w reżyserii.

W spektaklu udział wzięli: Paweł Biel (2Ta), Kacper Biernacki (2Ta), Alan Czech(2Ta), Artur Sieńkowski (2Ta), Katarzyna Ślusarczyk (2Tc), Tomasz Warmiński (2Tc) oraz statyści Daniel Czechowicz, Patryk Czechowicz, Grzegorz Gumienny, Jakub Pawłowski, wszyscy z 2Ta. Oprawę muzyczną, oświetleniową i działanie sprzętu zapewniła Katarzyna Ślusarczyk z pomocą Dominika Bracika (1Em) i  Huberta Furmana (2Ta). Zdjęcia w wykonaniu Kacpra Wysowskiego (2Tc).

Dodatkowo zebrano 491zł, 91gr i 10 centów, a wśród najhojniejszych ofiarodawców znaleźli się:

3Tc – 135zł

3Tb - 135zł

2Ta – 75zł

2Td – 62zł

3 Ta - 25zł

1Tb – 10zł

1Tc – 6zł

1Ta - 4zł

<<Więcej zdjęć w naszej fotogalerii>>

Samorząd ZST