Nie ma nic cenniejszego nad niepodległość i wolność

Koncert Pieśni Patriotycznych Liwocz 2022 - chór ZST Jasło

9 listopada, w związku ze zbliżająca się rocznicą 104-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, młodzież Zespołu wraz z opiekunami i dyrektorem Grzegorzem Ziębą wzięła udział w XII Powiatowym Pieszym Rajdzie Niepodległości oraz Koncercie Pieśni Patriotycznych – Liwocz 2022, zorganizowanym przez Powiat Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach.

Podczas oficjalnej części uroczystości odbył się m.in. apel ku czci poległych za ojczyznę oraz uroczysta msza święta.

Przedstawiciele chóru szkolnego, pośród innych wykonawców, godnie reprezentowali placówkę nie tylko pokonując wraz z uczniami klasy 2 Tc trasę na górę Liwocz, ale także, wykonując acapella utwór „Ciężkie losy legionera”.

Iwona Zegarowska, Joanna Dybaś

Skip to content