ZSTwJasle

Odwiedź nasz kanał YouTube »

Konkurs „Porozmawiajmy o AIDS”
blank.gif

Problem HIV/AIDS może dotyczyć każdego z nas, zwłaszcza, że według statystyk, ponad 50% zakażonych to ludzie do 30 r. życia, a jedna dziesiąta Polaków żyjących z HIV, zaraziła się, zanim skończyła 20 lat. Trzeba podkreślić, że wiedza na temat sposobów zarażenia się oraz właściwe nawyki i zachowania mogą uratować zdrowie i życie zarówno nasze, jak też naszych bliskich.

We wrześniu br. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny ogłosił dla młodzieży klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych - III edycję Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”, który został objęty patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

blank.gif
blank.gif blank.gif
XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej
blank.gif

W dniu 06.12.2017 roku w Zespole Szkół Technicznych im.Bohaterów Września w Jaśle odbył się „XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej”.

W zawodach brało udział 19 zespołów, które rywalizowały w dwóch „koszykach” w systemie pucharowym. Po 5 godzinach zmagań zwycięzcą turnieju została reprezentacja z IV klasy technikum elektrycznego w składzie: Kamil Kukla, Marcin Kozak, Bartosz Maciejowski, Michał Jarek, Maciej Panek, Damian Przewoźnik.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Olimpiada PCK
blank.gif

Kamil Owczarski uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle zajął 4-miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK na szczeblu rejonowym.

W piątek 10 grudnia br. w Gimnazjum nr.1 w Jaśle odbył  się  XXVI finał Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK na szczeblu rejonowym. Wzięli w nim udział uczniowie z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu jasielskiego. Podczas olimpiady sprawdzana była wiedza i umiejętności młodzieży z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasad zdrowego stylu życia.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Akcja "Paczka na Gwiazdkę"
blank.gif

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle, już po raz drugi, włączył się w akcję „Paczka na Gwiazdkę  2017 dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii szpitala w Prokocimiu”.

Głównym celem akcji jest spełnienie marzeń dzieci zawartych w listach do Świętego Mikołaja. W tym roku spełniliśmy marzenie 4 letniego chorego chłopca i przygotowaliśmy dla niego wymarzony prezent, którym był helikopter z kołami i autopilotem. Dzięki młodzieży i pracownikom naszej szkoły udało się zakupić dla chłopca także słodycze, gry, klocki, książeczki, kredki, malowanki i puzzle.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Akademia Kreatywnego Myślenia
Dane adresowe
blank.gif
Zespół Szkół Technicznych
im. Bohaterów Września
38-200 Jasło,
ul. Staszica 30

tel. 13-446-37-00
fax: 13-446-33-30

web: www.zstjaslo.pl
e-mail: zst@mail.zstjaslo.pl
blank.gif
Informacje
blank.gif blank.gif
Nasze WWW
blank.gif blank.gif
Egzaminy
blank.gif blank.gif
Panel Ucznia
blank.gif blank.gif
Microsoft Imagine Premium
blank.gif blank.gif
Reforma edukacji
blank.gif blank.gif
Nawigacja
blank.gif blank.gif
Informacje
blank.gif
blank.gif
Dziennik elektroniczny
blank.gif


Pierwsze logowanie
Zobacz film
blank.gif
Zobacz naszą szkołę
blank.gif


Spacer po szkole
blank.gif
Ostatnie newsy
blank.gif Ostatnie zajęcia w ramac... 13.02.2018 15:46
Zima w Beskidzie Niskim 15.01.2018 21:47
Nasz uczeń na Forum Eduk... 12.01.2018 19:29
Świąteczne życzenia Bo... 23.12.2017 14:37
"Wśród nocnej ciszy..." 21.12.2017 19:21
Stypendium Prezesa Rady M... 21.12.2017 11:58
blank.gif
Logowanie
blank.gif
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank.gif


Wygenerowano w sekund: 0.04 3,404,019 unikalne wizyty Theme ZSTechnicznych by TeamOvens