Maturzyści na targach pracy w Krośnie

Na zdjęciu widok wystawców Targów Pracy w Kampusie Techniczno-Sportowym Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

8 kwietnia w Kampusie Techniczno-Sportowym Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie odbyły się IX Targi Pracy oraz Akademicki Dzień Nauki.

Po dwóch latach, kiedy odbywały się one zdalnie, znów możliwy był bezpośredni kontakt z wystawcami – przedstawicielami wielu firm z różnych branż oraz instytucji rynku pracy. W tym roku swoją ofertę zaprezentowało blisko 50 wystawców.

Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, to także okazja do rozmowy z ekspertami i specjalistami rynku pracy, do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży.

Udział w tegorocznych targach wzięli uczniowie klas maturalnych 4 Ta, 4 Tb, 4 Tc i 4 Td oraz klasy 3 GSa wraz z opiekunami p. Agnieszką Przywarą – Szumiec, Urszulą Oleszkowicz, Barbarą Stasik i p. Grzegorzem Lubasiem.

Dodatkowych atrakcji, oprócz samego zwiedzania targów, dostarczył odbywający się równolegle Akademicki Dzień Nauki, w tym ciekawe prezentacje Studenckich Kół Naukowych.

Urszula Oleszkowicz

Skip to content