Technikum Elektryczne w ZST im. Bohaterów Września w Jaśle
Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: pawelj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witaj na stronie Technikum Elektrycznego w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle.
ENERGETAB 2018

  12 września 2018 grupa młodzieży naszej szkoły, w tym członkowie Młodzieżowego Koła SEP uczestniczyła w wycieczce technicznej na targi Energetab. 

Promocja szkół ponadgimnazjalnych.

Zgodnie z wieloletnią już tradycją w dniach od 12 do 15 marca  w Jaśle odbywa się „Giełda Zawodów”. Szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Jasielskiego prezentują gimnazjalistom swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/ 2019.

W tym roku gimnazjalistów oraz wystawców gościła nasza szkoła.

Uczniowie mogli również uczestniczyć w pokazach prezentowanych w pracowniach technicznych naszej szkoły.

 

 
Stacja elekroenergetyczna

W dniu 22 listopada 2017 roku klasy 3 Ta i 4 Ta brały udział w wycieczce programowej do stacji elektroenergetycznej Jasło- NigłowiecePRACOWNIA - „INTELIGENTNY DOM"
TECHNIK ELEKTRYK-INFORMATOR 2017/18
X Piknik Zawodowy

W dniu 26 kwietnia odbyła się kolejna, dziesiąta edycja Jasielskiego Pikniku Zawodowego, zorganizowana przez  Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle, Centrum Kształcenia Praktycznego i Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle.

Pokazy zorganizowane w pracowni elektrycznej cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

W zabawny i prosty sposób staraliśmy się pokazać, czym jest prąd elektryczny. Niewidzialna energia, która wprawia w ruch dziesiątki urządzeń. Podczas pikniku pokazaliśmy jak powstaje i czym jest elektryczność. Czym różni się prąd stały od zmiennego oraz wiele innych bardzo ciekawych zjawisk związanych z energią elektryczną.

 

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na tematy związane z energią elektryczną, jej powstawaniem przesyłem i użytkowaniem zapraszamy do podjęcia nauki w Technikum Elektrycznym.FINAŁ PODKARPACKIEJ OLIMPIADY ENERGETYCZNEJ

W dniu 07 kwietnia 2017 roku odbył się finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej, do którego zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły.  ZST reprezentowali Marcin Paluch, Szymon Rogaczewski i Bartosz Motyka.Giełda zawodów 2017

Zgodnie z wieloletnią już tradycją w dniach od 7 do 10 marca .  w Jaśle odbywa się „Giełda Zawodów”. Szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Jasielskiego prezentują gimnazjalistom swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/ 2018.


III PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA

III PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY


Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w etapie szkolnym podkarpackiej olimpiady energetycznej.

 

III Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką.

Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia wytwarzania, opcjonalnego wykorzystania oraz niekonwencjonalne źródła energii.


FINAŁ PODKARPACKIEJ OLIMPIADY ENERGETYCZNEJ

FINAŁ

II PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA


 

W dniu 10 MARCA 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie odbył się finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. 

Naszą szkołę godnie reprezentowali Tomasz Borek z kl. 3 Ta , Marcin Kaleta z kl. 2 Tb i Szymon Rogaczewski kl. 1 Ta. W tym roku do podium trochę zabrakło, ale wszyscy osiągnęli dobre wyniki i jak wszyscy uczestnicy finału zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa oraz upominkami ufundowanymi przez organizatora.


ENERGETAB 2015 - Bielsko Biała
  15 września 2015r. grupa młodzieży naszej szkoły, w tym członkowie Młodzieżowego Koła SEP uczestniczyła w wycieczce technicznej na targi Energetab.