W dniach od 25 do 29 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych im Bohaterów Września w Jaśle została przeprowadzona akcja charytatywna „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”, którą co roku organizuje Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego - Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce. Głównym celem akcji było zorganizowanie świątecznej niespodzianki dla dzieci i młodzieży przebywającej na oddziałach onkologicznych.

W ramach akcji zebraliśmy kwotę 501,19 złotych która w całości została przeznaczona na zakup książek, gier planszowych - edukacyjnych, puzzli, kredek, mazaków, kolorowanek dla najmłodszych.

Pełnoletnia młodzież naszej szkoły w dniu 6 listopada 2019 roku wraz z opiekunem szkolnego koła HDK Panią A. Pec udała się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Jaśle by oddać krew dla dzieci z Kliniki Onkologicznej w Rzeszowie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

Marzena Olbrot ,Iwona Wiśniewska, Agnieszka Pec