8 listopada br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego o godz.11.11 (w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”).

W części artystycznej młodzież zaprezentowała najważniejsze wydarzenia, dzięki którym nasza Ojczyzna po 123 latach niewoli znów mogła być wolna. Występy uczniów uświetnił nasz szkolny chór, który zaprezentował popularne piosenki legionowe i pieśni patriotyczne.

Podczas apelu odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle uczniom z klasy 2Td. Kolegom z klasy 4Tb dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przyrzekali na sztandar, że będą godnie reprezentować naszą szkołę.

Uroczystość przygotowali uczniowie klas 1GTa i 2Tb pod opieką: Moniki Nowak i Jadwigi Świątek oraz chór kierowany przez Joannę Dybaś.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z apelu.