25 października 2019 roku została zorganizowana wycieczka przedmiotowa na targi motoryzacyjne do Warszawy. Wycieczkę, która dała uczniom wiele radości i poszerzyła ich wiedzę i horyzonty zainteresowań, zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Jerzy Płaziak i Krzysztof Płaziak.

Warsaw Motor Show to kolejna edycja największych targów samochodowych w Polsce i jedne z największych w Europie. Na powierzchni ponad 100 000m2 pawilonów wystawienniczych Ptak Warsaw Expo można było zobaczyć atrakcje dla fanatyków czterech kółek.

Młodzież z klas 1 GTa, 2 Tb i 3 Tb pod opieką swoich wychowawców: Piotra Puchały, Moniki Nowak i Anny Kosińskiej-Babiarz oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych mieli możliwość zobaczenia z bliska aut, które dopiero pojawią się na drogach i wartych fortunę bolidów.

Wizytę na Targach Motoryzacyjnych poprzedziło zwiedzanie Stadionu PGE Narodowy. Uczniowie zasiedli zarówno na trybunach stadionu, sali konferencyjnej, jak i w szatni zawodników. Mogli w ten sposób poczuć atmosferę wielkich wydarzeń sportowych.

Wrażenia z wycieczki można zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

M. Nowak, A. Kosińska-Babiarz