Shadow
Slider

6 czerwca, dziesięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu jasielskiego odebrało wyróżnienia „Bene Meritus – dobrze zasłużony” przyznane przez Zarząd Powiatu w Jaśle. Wyróżnieni uczniowie swoje nagrody otrzymali z rąk Starosty Jasielskiego - Adama Pawlusia.

Wśród nich był uczeń naszej szkoły, Marceli Juruś.  Zgodnie z regulaminem „Bene Meritus” otrzymuje jeden uczeń z każdej szkoły z powiatu jasielskiego, który osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentuje swoją szkołę w konkursach, olimpiadach lub turniejach, angażuje się w życie społeczne szkoły, propaguje wśród rówieśników wartościowe formy rozwijania zainteresowań, oraz wyróżnia się gotowością pomocy innym, umiejętnością współpracy z kolegami, koleżankami i nauczycielami.

Serdecznie gratulujemy!

E. Rutyna