Shadow
Slider

Jak chce kilkuletnia już tradycja, nieodłączną częścią Pikniku Zawodowego stał się turniej e-sportowy o puchar dyrektora ZST. Tegoroczna edycja nosiła nazwę Mło-Dzikowy Turniej E-Sportowy 2019 o puchar Dyrektora ZST i wzięły w nim udział drużyny z gimnazjów i szkół podstawowych z całego powiatu. Rozgrywki odbywały się w dwóch  kategoriach; League of Legends i Counter Strike: Global Offensive. Rywalizacja była zacięta i rozgrywki trzymały w napięciu do ostatniej chwili.

Ostatecznie rezultat wyglądał następująco:

League of Legends

I miejsce - PEPEGA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle w składzie:

Michał "mimikalo" Ramut

Jakub "CCClaw" Piękoś

Konrad "PerRkuNn" Dacyl

Patryk "Kokonty" Michalski

Kamil "cyprinusikV2" Setlak

Marcin "promarcinek666" Ryznar

II miejsce - Raz Dwa Trzy - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle w składzie:

Iza "paula091" Mosoń

Paulina "xkrasulax" Kras

Jakub "wariat1512" Setlak

Antoni "Listonosz Pat13" Podkulski

Igor "Von Herbatnik" Janas

Karol "Karol1092" Fugiel

Counter-Strike: Global Offensive

I miejsce KFC Dostawa - Zespół Szkół Miejskich Nr3 w Jaśle w składzie:

Jerzy "JuRu$" Michowicz

Maciej "EmP" Pawlik

Rafał "M4CHU" Mach

Jakub "kosu" Kosik

Eryk "Juggemaut" Setlak

Dawid "nihilist" Nachman

II miejsce Lokomotywa Pingwinka Bambiego - Szkoła Podstawowa Nr2 w Jaśle w składzie:

Adrian "AdiSoneq" Janowiec

Jakub "Wallpy" Górnicki

Dawid "Theei" Stopa

Igor "CoveringTrout27" Nagacz

Maciej "Powerpoint" Grasela

Adrian "wloczykij" Kurowski

III miejsce SiLeNCe - Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym w składzie:

Dawid "Lumino" Marek

Kamil "Don Zakollo" Wolak

Maciej "Kolkosz" Augustyn

Paweł "Lolo" Szymański

Marcel "MarMax" Halko

Piotr "Skowyr" Janusz

 

Całość rozgrywek można było oglądać w udostępnionej sali widowiskowej poprzez platformę Twitch wraz z komentarzem sprawozdawcy. Cały turniej zorganizowała grupa Enigma Code 53, czyli uczniowie ZST pod kierownictwem mgr Roberta Rączki, nauczyciela przedmiotów zawodowych. Zdobywcy pierwszego miejsca w obu kategoriach otrzymali puchary, a wszyscy finaliści medale i dyplomy. Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, na następną zapraszamy za rok.

Więcej informacji i foto relacja https://www.facebook.com/enigmacode53/