Slider

22 marca 2019 r. maturzyści z klas 4 Ta i 4 Tb wraz w opiekunami wzięli udział w VI Targach Pracy w kampusie techniczno – sportowym PWSZ w Krośnie.

Na Targach mieli możliwość odwiedzenia ponad czterdziestu stoisk wystawienniczych różnych firm i instytucji rynku pracy oraz zapoznania się z ofertami pracy, staży, procesami rekrutacji, ścieżkami dalszego kształcenia.

Równolegle do targów w ramach Akademickich Dni Nauki odbywało się również wiele warsztatów tematycznych i prezentacji studenckich kół naukowych.Uczniowie mieli okazję uczestniczyć m. in. w warsztatach „Praca w policji – rekrutacja od A do Z” oraz „Zachowania asertywne w kontaktach międzyludzkich”.

Na tegorocznych Targach wielu pracodawców przedstawiało oferty pracy dla przyszłych pracowników branży mechanicznej, elektrycznej i informatycznej. Były to w większości firmy czy instytucje rynku lokalnego, m. in. z Krosna, Jasła i okolic. Część materiałów informacyjnych i ulotek z Targów Pracy dla zainteresowanych przyszłych absolwentów dostępna jest w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z naszej wizyty na Targach.

U. Oleszkowicz, B. Stasik