W dniu 25-06-2021r. zostały ogłoszone wyniki konkursu ERKO-KREO MYŚL TECHNICZNIE” oraz zostały rozdane nagrody.

W konkursie mogli brać udział uczniowie klas kształcących się w zawodzie technik mechanik.

Pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy 3Td Szymon Stefanik, który otrzymał nagrodę o wartości 800 złotych.

Trzecie miejsce zdobył uczeń klasy 3Td Bartosz Wiśniowski otrzymując nagrodę w wysokości 400 złotych.

Poszukujemy do pracy na stanowisko:

- operator maszyn

- operator maszyn CNC

Więcej informacji na stronie https://erko.pl/kariera/

Z okazji zakończenia roku szkolnego 25 czerwca (piątek) o godzinie 8:00 odbędzie się msza św. w kościele OO. Franciszkanów w Jaśle.

Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju, rezygnujemy z uroczystego zakończenia roku szkolnego w formie wspólnego spotkania całej społeczności szkolnej.

Spotkania uczniów z wychowawcami klas odbędą się wg następującego harmonogramu.

Informuję, że Msza Św. na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26 czerwca 2020 roku o godzinie 8.00 w kościele Franciszkanów w Jaśle

Grzegorz Zięba - dyrektor szkoły

Zapraszamy do przeczytania pisma od Starosty Jasielskiego Pana Adama Pawlusia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

6 czerwca, dziesięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu jasielskiego odebrało wyróżnienia „Bene Meritus – dobrze zasłużony” przyznane przez Zarząd Powiatu w Jaśle. Wyróżnieni uczniowie swoje nagrody otrzymali z rąk Starosty Jasielskiego - Adama Pawlusia.

W odpowiedzi na zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, konkurs fotograficzny pod hasłem „Co dziś znaczy Niepodległa”, aż 69 uczniów naszej szkoły nadesłało prace chcąc ukazać umiejętność postrzegania w ciekawy sposób krajobrazu Podkarpacia.

Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych, ostatecznie zostało wysłanych 6 prac następujących uczniów: Wiktora Dykasa, Dominka Dziedzica, Kacpra Mikruta, Pawła Niziołka, Jarosława Samborskiego, Michała Szarowicza.