Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zaprasza uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle do udziału w VI Internetowym Konkursie „Ptak mój przyjaciel”.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu Starostwa Powiatowego i zostanie przeprowadzony dnia 10 grudnia 2020 r. o godz. 17:00 w formie elektronicznej jako test jednokrotnego wyboru. Pytania konkursowe, opracowane przez Komisję Konkursową będą dotyczyły wiedzy przyrodniczo-turystycznej i ornitologicznej z  uwzględnieniem ochrony przyrody na terenie powiatu jasielskiego i Beskidu Niskiego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 listopada 2020 r. formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem. Dokumenty te znajdują się na stronie http://mdkjaslo.pl/pl/regulaminy.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać u Pani Anny Kosińskiej- Babiarz i Iwony Wiśniewskiej lub w zakładce Regulaminy na stronie http://mdkjaslo.pl/pl.

Za udział w konkursie przewidziane są dodatnie punkty z zachowania oraz ocena z biologii. 

Iwona Wiśniewska, Anna Kosińska-Babiarz