Slider

3 kwietnia 2019 r. dwóch uczniów naszej szkoły – Arkadiusz Lechwar i Krystian Okarmus z kl. 3 Ta wzięło udział w konkursie ekonomicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Z ekonomią za pan brat” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Konkurs polegał na rozwiązaniu 60 minutowego testu pytań zamkniętych i otwartych. Miejsca na podium przypadły w udziale uczniom ze szkół ekonomicznych, ale nasi reprezentanci również otrzymali, jak wszyscy uczestnicy, dyplomy i wartościowe nagrody – upominki. Dodatkową nagrodą – niespodzianką od organizatorów był seans filmowy w Sanockim Domu Kultury – wszyscy uczestnicy i opiekunowie zostali zaproszeni na film „Kurier”. Była również okazja, aby poznać najbliższe okolice uczelni, czemu sprzyjała piękna pogoda. Wyjazd na konkurs do Sanoka był więc bardzo udany.

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiej fotorelacji z naszej wizyty w Sanoku.

Dla naszych reprezentantów życzenia powodzenia na następnych konkursach!

Urszula Oleszkowicz