W ubiegłym tygodniu dobiegł końca „Weekend cudów Szlachetnej Paczki”. Jest to wielka, coroczna akcja wspierania najbardziej potrzebujących. W tym roku szlachetna i potrzebna pomoc trafiła do ponad 17 tysięcy rodzin w całym kraju. Wszyscy, którzy zgłosili się do akcji, otrzymali wsparcie.

Również cała społeczność Zespołu Szkół Technicznych włączyła się w tegoroczną akcję. Zebrano łącznie 4650,93 zł. Dzięki tej kwocie, dla Pani Krystyny, jej niepełnosprawnej córki oraz wnuka, udało się zakupić: lodówkę, tapczan, ubrania, artykuły medyczne, środki chemiczne oraz żywność.

Pani Krystyna wraz z rodziną jest bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Na ręce Pana Marka Schmidta przekazała kartkę świąteczną z podziękowaniem i życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

To wszystko nie udałoby się, gdyby nie hojność i dobroć darczyńców. Dlatego bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej za włączenie się w tę charytatywną akcję!

Rozliczenie akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” można zobaczyć w gablotach obok sali nr 26.

Monika Nowak, Anna Babiarz, Marek Schmidt