Od września 2021 r. uczniowie naszej szkoły biorą udział w XVII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, a przy okazji doskonalą znajomość słownictwa z języków obcych, za pomocą aplikacji do nauki słówek Insta.Ling.

Insta.Ling jest systemem:

  • do nauki nowych słówek
  • do utrwalania słówek
  • do kontroli systematyczności pracy ucznia
  • do śledzenia postępów ucznia.


Program polega na tym, że nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Ponadto nauczyciel ma dostęp do raportu systematyczności, który pokazuje, którego dnia dany uczeń pracował. Uczniowie mają możliwość bezpłatnej nauki, uczą się poprzez quizy, poprawiają swój poziom przyswajania słówek oraz zwiększa się ich pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

Więcej informacji o Programie można uzyskać na stronie internetowej https://instaling.pl/.

Iwona Wiśniewska,

nauczyciele języków obcych w ZST