Zwracamy się o pomoc dla jednego z pracowników zaprzyjaźnionej z ZST Jasło firmy LOTAMS – Seweryna Czajkowskiego. Seweryn został potrącony przez pijanego kierowcę, w wyniku czego doznał licznych urazów wielonarządowych oraz poważnego uszkodzenia lewej nogi. Pomimo usilnych prób lekarzy, noga na wysokości uda została amputowana.  

Poniżej przedstawiamy treść wiadomości od pani Elizy Mosionek z firmy LOTAMS:

Szanowni Państwo,

Kontaktuję się z Państwem, ponieważ wiele razy udało nam się wspólnymi siłami stworzyć mnóstwo ciekawych inicjatyw. W tej dużej inicjatywie na rzecz jednego z naszych pracowników potrzebujemy Państwa pomocy. Nieco ponad miesiąc temu jeden z pracowników obsługi liniowej w LOTAMS uległ poważnemu wypadkowi. Seweryn został potrącony przez pijanego kierowcę, w wyniku czego doznał licznych urazów wielonarządowych oraz poważnego uszkodzenia lewej nogi. Pomimo usilnych prób lekarzy, noga na wysokości uda została amputowana. Przed Sewerynem długa i kosztowna rehabilitacja, która pozwoli mu powrócić do zdrowia i funkcjonowania.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniędzy, którą zorganizował brat Seweryna. Zebrane fundusze pozwolą Naszemu Koledze na rehabilitację i zakup protezy, a w przyszłości powrót do pracy w LOTAMS. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli za pomocą intranetu, social mediów, newslettera czy e-maila zbiorczego skierowanego do uczniów lub rodziców udostępnicie link do zbiórki. Mamy głęboką nadzieję, że wspólnie uda nam się zebrać całą kwotę, dzięki której Seweryn (mamy nadzieję) niedługo do nas wróci.

Seweryn Czajkowski to absolwent naszej szkoły patronackiej ZSS w Radomiu. Już w trakcie edukacji brał udział w wielu wydarzeniach, wspierając LOTAMS m.in. na Air Show, Nocy w Instytucie Lotnictwa czy Dniach Otwartych organizowanych w szkole. Do naszej Spółki dołączył w ramach programu stażowego „Zostań mechanikiem wyższych lotów”. Po jego zakończeniu został zatrudniony jako mechanik obsługi, podejmując pracę w obsłudze liniowej. Członek Aeroklubu Radomskiego, marzy o zdobyciu licencji zawodowego pilota. 

Link do zbiórki: Na rehabilitację i protezę nogi dla Seweryna Czajkowskiego ! | zrzutka.pl

Gdybyście mieli Państwo jakiekolwiek pytania czy pragnęli uzyskać dodatkowe informacje – proszę o kontakt ze mną (e-mailowy lub telefoniczny). Z góry dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy!

Z poważaniem,

Eliza Mosionek
Specjalista ds. Komunikacji i Edukacji
Zespół Marketingu i Relacji Publicznych
tel. kom.: +48 536 360 555, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.