Samorząd Szkolny zachęca uczniów, nauczycieli oraz pracowników Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle do włączenia się w akcję „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”.

W ramach akcji przez cały tydzień będą zbierane pieniądze, które zostaną przeznaczone na zakup zabawek, artykułów szkolnych i gadżetów dla dzieci chorych na białaczkę. Można również przynosić zakupione już nowe zabawki, książki, gry planszowe, kredki, mazaki, bloki, kolorowanki, klocki itp.

Za włączenie się do akcji dla uczniów ZST przewidziane są dodatkowe punkty z zachowania (1 zł = 10 pkt).

Pieniądze lub nowe zabawki i artykuły szkolne można składać u pani Marzeny Olbrot oraz pani Iwony Wiśniewskiej do dnia 29 listopada 2019 r.

Do końca stycznia 2020 r. we wszystkich punktach Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na terenie województwa podkarpackiego można również oddawać krew, która trafi do dzieci z Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie. Każdy, kto chciałby włączyć się w akcję, oddając krew powinien podać hasło o następującej treści – „STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE".

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Marzena Olbrot, Iwona Wiśniewska