Zdobądź WYMARZONY ZAWÓD


Zapraszamy Absolwentów Szkół Podstawowych oraz Rodziców/Opiekunów Prawnych do zapoznania się z ofertą naszej szkoły …

Najnowsze artykuły

 • „Szkoła pamięta”

  „Szkoła pamięta”

  „Szkoła pamięta” to akcja promowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, której celem jest upamiętnienie ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych związanych z historią ogólnonarodową i lokalną.


 • Wystawa w OEE w Ożennej – „W drodze do konfederackiej reduty”

  Wystawa w OEE w Ożennej – „W drodze do konfederackiej reduty”

  Kazimierz Pułaski to bohater walk o wolność dwóch narodów. Na kartach polskiej historii zapisał się jako jeden z dowódców konfederacji barskiej. Znany był ze swej odwagi, umiejętności taktycznych i szybkiego sposobu reagowania podczas działań wojennych. Po nieudanej próbie porwania Stanisława Augusta Poniatowskiego musiał uciekać z ojczyzny, a jego nową przystanią stała się Ameryka. Tam odnalazł…


 • Licealiada Szachowa

  Licealiada Szachowa

  24 października 2023 r. odbyła się drużynowa Licealiada Szachowa na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Łukasz Ciombor (5PTc), Przemysław Jasina (2Tc), Krystian Klasło (5PTc), Julia Długosz (3Tb) oraz Dawid Bieryło (3Ta), Dawid Kędzior (2Tc), Piotr Reczek (2Tc), Kamila Mastej (1Te). 


 • Elektrycy w trasie

  Elektrycy w trasie

  Uczniowie technikum elektrycznego klas pierwszej, trzeciej i piątek mieli możliwość zwiedzenia wnętrza Zespołu Elektrowni Wodnych Solina – Myczkowce na rzece San, wyjątkowo malowniczo położonego pośród bieszczadzkich wzgórz.


 • Co nas nie zabije, to nas wzmocni! – projekt edukacyjny w ramach NPRCz

  Co nas nie zabije, to nas wzmocni! – projekt edukacyjny w ramach NPRCz

  Uczniowie kl. 1Tc, pod kierunkiem wychowawczyni mgr Doroty Czajkowskiej – Kluszczyk, wzięli udział w projekcie edukacyjnym w ramach NPRCz, związanym z książką Krzysztofa Ziemca pt. „Niepokonani”.


 • Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2023

  Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2023

  Dzień Edukacji Narodowej, zwyczajowo nazywany Dniem Nauczyciela, to okazja do wyrażenia wdzięczności wobec pracowników oświaty za wysiłek i wielkie serce jakie wkładają oni w edukację młodzieży. Zawód ten nie jest łatwy, gdyż wiąże się on z kształtowaniem człowieka młodego, mającego marzenia i pragnienia, potrzebującego wskazówek w wyborze swojej przyszłości. Rolą nauczyciela jest wspieranie go w…


Skip to content